1 Quentin Lewis Baildon Runners 17.18 M
2 James Hall Wharfedale Harriers 17.38 M - U18
3 Stephen Chew Wharfedale Harriers 17.46 M
4 Brad Travis Calder Valley 17.56 M- U18
5 Christopher Loftus K&CAC 18:07 M40
6 Nigel Armitage Pudsey Pacers 18.16 V40
7 Annabel Mason Wakefield Harriers 18.18 F-U18
8 John Mason Wakefield Harriers 18.27 M40
9 Christian Holmes Wharfedale Harriers 18.34 M40
10 Nick Charlesworth Wharfedale Harriers 18.35 M40
11 Simon Johnson Bingley Harriers 18.56 M40
12 Mark Taylor U/A 19:10 M40
13 Steve Smithies Calder Valley 19.19 M40
14 Ian Rowbotham Ilkley Harriers 19.28 M50
15 Paul Crabtree Wharfedale Harriers 19.46 M40
Darren Midgley U/A 19.54 M
17 Jack Sellars Halifax Boxing Club 20.06 M-U18
18 Eden Whitelaw Calder Valley 20:07 M-U18
19 Graham Bird Halifax Harriers 20:25 M40
20 Mick Chamben Saltaire Striders 20:44 M50
21 Peter Hughes Queensbury RC 20:50 M50
22 Phil Grimes Halifax Harriers 20.54 M50
23 Anne Johnson Calder Valley 20.59 F40
24 Molly Travis Halifax Harriers 21.08 F-U18
25 Dick Ballantine K&CAC 21:18 V40
26 Lloyd Davies Wharfedale Harriers 21:32 M-U18
27 Chris Godridge Halifax Boxing Club 21:34 M40
28 Martin Farrer Skyrac 21.40 M40
29 Simon Bolton Wilmslow RC 21:50 M40
30 Phil Davis Pudsey & Bramley 21:54 M40
31 David Askew Harrogate AC 22:02 M40
32 Carl Heron Queensbury RC. 22:04 M50
33 Robert Paradise U/A 22:15 M
34 Michael Dronsfield Spen AC 22:17 M50
35 Steve Carter K&CAC 22:19 M60
36 Sandra Lewis Altrincham 22:35 F
37 Michael Toman Rossendale H. 22:43 M40
38 Steve Wothal Retford AC 22:45 M50
39 Shona Stone Aire Valley Runners 22:48 F
40 Ken Taylor Rossendale Harriers 22.48 M60
41 Bernard Hare Bowland 22.49 M50
42 Clive Greatorex Todmorden Harriers 22.52 M40
43 Tim Leagles Calder Valley 22.58 M
44 Alex Hanson Halifax Boxing Club 23.09 M-U18
45 Nichael Bolton U/A 23:10 M
46 Rob Yorke U/A 23:24 M
47 Karren Ballentine K&CAC 23.29 F40
48 Nick Small Halifax Harriers 23.34 V40
49 Phil Derych Stadium Runners 23.35 M
50 Mick Coe Queensbury 23.36 M40
51 Richard Lockwood U/A 23.38 M40
52 Toni Melechi Ilkley Harriers 23.43 M40
53 Tilly Melechi Ilkley Harriers 23.47 F-U18
54 Philip Robinson Queensbury 23.52 M40
55 Martin Stacey Vegan Runners 23.54 M40
56 James Nunn Calder Valley 24.00 M50
57 Paul Davies U/A 24.07 M
58 Chris Godridge (JR) Halifax Boxing Club 24.11 M-U18
59 Jamie Yarwood U/A 24.16 M
60 Antony Bain Northern Vets 24.17 M50
61 Jacub Robinson U/A 24.25 M40
62 Sam Robson U/A 24.25 M40
63 Daniel Caris Ogden Runners 24.26 M
64 Caroline Harding Pudsey & Bramley 24.35 F
65 Aileen Baldwin Stainland Lions RC 24.48 F60
66 Allan Greenwood Calder Valley 24.50 M50!!
67 Dave Armstrong Saltaire Stiders 24.54 M60
68 Scot Baistow Wharfedale Harriers 24.56 M
69 John Simpson U/A 25.05 M40
70 Claire Hanson Calder Valley 25.15 F
71 Gary Muir Calder Valley 25.17 M50
72 Neil Fairburn Baildon Runners 25.24 M40
73 Trevor Murgatroyd Calder Valley 25.34 M40
74 John Taylor U/A 25.39 M40
75 Graham Jowett Queensbury 25.45 M60
76 Philip Jones Calder Valley 25.49 M50
77 Damien Pearson U/A 25.50 M
78 Alistair Whitelaw Calder Valley 25.50 M40
79 Anna Smith Baildon Runners 26.02 F40
80 John Crabtree Baildon Runners 26.11 M50
81 Rob Myers U/A 26.23 M50
82 Robert Naylor U/A 26.26 M40
83 Camille Askins K&CAC 26.32 F40
84 Gillian Wisbey Calder Valley 26.34 F40
85 Liam McGally Kirkstall Harriers 26.43 M
86 Craig Geddes U/A 26.48 M
87 Mollie Jagger Calder Valley 27.02 F-U18
88 Rishard Treitl Clayton Le |Moors 27.12 M50
89 John Tompson Ogden Runners 27.14 M50
90 Tony Bradley Calder Valley 27.23 M50
91 Linda Hayles Calder Valley 27.31 F50
92 Graham Collinge Ogden Runners 27.37 M50
93 Anthony McManns Calder Valley 27.54 M40
94 Peter Derych U/A 28.05 M50
95 Ben Fenson K&CAC 28.22 M-u18
96 Angela Gray Wharfedale Harriers 28.26 F40
97 Ray lawson U/A 28.30 M50
98 Phil Lucas U/A 28.33 M40
99 David Moody U/A 28.36 M40
100 Ryan Cabeen U/A 28.40 M
101 Mick Listen U/A 28.50 M40
102 Chris Gafney U/A 28.59 M40
103 Steve Wilby Queensbury RC 29.05 M50
104 Gemma Carpenter Ilkley Harriers 29.17 F
105 Steve Boyer Stainland Lions RC 30.25 M40
106 Charmian Heaton Retford AC 30.36 F50
107 Steve Taylor Fell Ponies 31.02 M40
108 Dan Buffham Otley AC 31.06 M50
109 Mick Waddilove K&CAC 31.13 M40
110 Helen Goldthorpe Kirkstall Harriers 31.14 F
111 Janice Davidson Baildon Runners 31.22 F40
112 Dennis Olkeep Halifax Harriers 31.34 M50
113 Patsy Hall Wharfedale Harriers 31.42 F50
114 Roger Hall Wharfedale Harriers 31.43 M60
115 Sarah Martin Wharfedale Harriers 31.47 M
116 Liv Farrer K&CAC 32.35 F
117 Duncan Lawson U/A 32.50 M
118 Lucy Spencer U/A 33.04 F
119 Tim Spencer U/A 33.04 M50
120 Roger Dawson Otley AC 36.33 M60
121 Caroline Naylor U/A 46.38 F